Secretariaat bereikbaar via: info@prohles.nl

Stafmedewerkers van onze organisatie

Bouwzaken
De heer Gerard Bezemer is als bouwkundige in dienst bij PROHLES. hij houdt zich bezig met de planning van groot onderhoud, de begeleiding van nieuw- en verbouwprojecten van de scholen en is verantwoordelijk voor de onderverhuur van de schoolgebouwen.
Gerard Bezemer is te bereiken onder nummer 06-45380708
of gerard.bezemer@prohles.nl

Personeelszaken
Mevr. Dineke Heemskerk personeelsconsulent op het bestuurskantoor. Zij houdt zich bezig met de uitvoering van de Wet Verbetering Poortwachter, het casemanagement voor alle personeelsleden en organisatie van de zorgteambijeenkomsten. Mevr. Heemskerk is op dinsdag, woensdagochtend en donderdag te bereiken op het bestuurskantoor.
Dineke Heemskerk is te bereiken onder nummer 071-4082504 of
dineke.heemskerk@prohles.nl .

Medewerker kwaliteit
Mevr. Bea Duivenvoorden is op maandag (de hele dag) en donderdagochtend te bereiken op het bestuurskantoor
Bea Duivenvoorden is te bereiken onder nummer 071-4082504 of
bea.duivenvoorden@prohles.nl

Bestuurs- en managementondersteuner
Corrie Quartel is te bereiken onder nummer 071-4082504 of
corrie.quartel@prohles.nl
Functionaris gegevensbescherming
Mevr. Ilse Wolff houdt zich bezig met alle wet- en regelgeving rondom de Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG) ze werkt op woensdag voor onze stichting op het bestuurskantoor maar is via mail alle dagen bereikbaar.
Ilse Wolff is op woensdag te
bereiken onder nummer
071-4082504 of
ilse.wolff@prohles.nl


ICT-coŲrdinator
(foto volgt)
Willem-Jo Barnhoorn is te bereiken onder nummer
071-4082504 of
willemjo.barnhoorn@prohles.nl


ICT medewerker
Dirk Ouwehand is als vrijwilliger medewerker systeembeheer
Dirk Ouwehand is te bereiken onder nummer
071-4082504 of
dirk.ouwehand@prohles.nl
Afdeling FinanciŽn
Sander Holtermann
Sander Holtermann is alle werkdagen bereikbaar onder nummer 071-4082504 of sander.holtermann@prohles.nl


Webmaster PROHLES
Kees van der Plas is als vrijwilliger 24/6 webmaster van PROHLES
Hij is te bereiken via e-mail:
webmaster@prohles.nl